Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

MiraTes Menopauza test 1 ks

Produkt vám dodá:
Doprava od 79 Kč
skladem
Dalších 8 nabídek od 230 Kč

Devět z deseti žen trpí s přicházející menopauzou různými problémy. Jen několik z nich však ví, že právě přicházející menopauza je příčinou těchto problémů. To, zda jste v období... celá specifikace

230.00 347.00 8

230 Kč s DPH

Popis MiraTes Menopauza test 1 ks

Devět z deseti žen trpí s přicházející menopauzou různými problémy. Jen několik z nich však ví, že právě přicházející menopauza je příčinou těchto problémů. To, zda jste v období menopauzy, můžete zjistit sami, jednoduše a rychle pomocí tohoto testu. Poté můžete zvolit vhodnou léčbu nebo upravit vaši životosprávu tak, aby jste se opět cítila zdravě.

Příznaky menopauzy jsou dány klesající hladinou estrogenů a současně zvýšenou stimulací hypofýzy k tvorbě FSH. Menopauza test detekuje FSH a zjistí, zda ho vaše tělo produkuje nadměrné množství jako důsledek nízké hladiny estrogenu, která je signálem nastupující menopauzy. Menopauza test používá kombinaci protilátek k selektivní detekci zvýšené hladiny FSH.

  • Jak používat: Test se provádí ponořením absorpční částí testovací kazety do vzorku moči a získáním výsledků na základě barevných proužků. K provedení testu použijte první ranní moč, která obsahuje nejvíce hormonů a která vám dá nejpřesnější výsledek testu. Pokud stále máte menstruační cyklus, udělejte si test během prvního týdne cyklu. Druhý test si udělejte o týden později. Pokud již máte nepravidelný menstruační cyklus, udělejte si první test kdykoliv během měsíce a druhý test o týden později. Výsledek je znám již během 5ti minut s 99%ní spolehlivostí.
  • Balení: 1 testovací kazeta typu Midstream, 1 český návod
  • Upozornění: Před provedením testu si pečlivě přečtěte návod k použití.

» Více se dočtete také ve 4 recenzích

  • 3865471
  • 3865471
  • 3865471
  • 3865471
  • 3865471

Fotogalerie MiraTes Menopauza test 1 ks

Hlavní charakteristiky

Souhrn

Výrobce

MiraTest

opravit

Typ testu

menopauzní testy

opravit

Počet kusů

1 ks

opravit

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Napište nám!

Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost.

Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.