Contour TS testovací proužky 50 ks

unisex

dobrý

• je to rychlé a spolehlivé
  • , zakoupeno v Diagnosticketesty

• Je to skvele, ze je mozne pruzky na testovanie stale zohnat.
    • Su dost drahe. Bohuzial, je to jedina stranka kde sa daju zohnat.

Forma testu
reakční proužky
Určení
unisex

Testovací proužky. Testovací proužky Contour TS jsou určeny k měření obsahu glukózy ve vzorku kapilární plné krve. Elektrický proud vytvářený v testovacím proužku při reakci krevního vzorku a enzymu FAD glukózodehydrogenázy je následně měřen glukometrem. Výsledky testu jsou kalibrovány na plasmu dle standardu IFCC. To usnadňuje porovnání výsledků dosažených glukometrem s výsledky laboratorních měření.

Testovací proužky Contour TS jsou bezkódovací a jsou určeny pro glukometry Contour TS.

Balení: 50ks

dobrý

• je to rychlé a spolehlivé
  • , zakoupeno v Diagnosticketesty

• Je to skvele, ze je mozne pruzky na testovanie stale zohnat.
    • Su dost drahe. Bohuzial, je to jedina stranka kde sa daju zohnat.

fungují

• , zakoupeno v 1nakup.cz

vysoká cena

• není jinak k sehnání
  • , zakoupeno v Diagnosticketesty

Glukometr contour jsem dostala k narozeninám před 5lety. .Testovácí proužky jsem si vždy kupovala v lékárně.V červnu mě bylo řečeno že je nikde nemají, protože jsem byla velmi spokojená s touto značkou tak jsem hledala až jsem ke své spokojenosti našla.Nemusí se kalibrovat a hned měří stav glukozy v krvi.Měření je jednoduché,cena dobrá ,vhodný pro starší lidi.Děkuji

• , zakoupeno v Diagnosticketesty

• Letité kladné zkušenosti s vysokou kvalitou a přesností měření proužků
  • , zakoupeno v Diagnosticketesty

• Tento výrobek je poměrně nedostupný, počet prodejců malý. Jsem tedy rád, že jsem našel alespoň tohoto.
    • Cena testovacích proužků je dosti vysoká
  • , zakoupeno v Diagnosticketesty

Testovací proužky Contour TS používám již více než 7 roků a jsem s nimi naprosto spokojen. Problém je pouze v tom, že už se nedají běžně sehnat v lékárnách. Jejich dostupnost je do značné míry omezena k veliké škodě spotřebitele. Není to přepych, je to pouze nutnost pro lidi , kteří mají diabetické problémy. Aby na základě testů mohli správně nastavit dávky Inzulínu. Vzhledem k porovnání měření za pomoci těchto testovacích proužků s výsledky vyšetření u odborného lékaře jsou výsledky téměř shodné. Z tohoto důvodu je pro mne jednoznačné používání tohoto typu jako správná volba