Dr.Max Lady Max ovulation test 7 ks

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

Pozor, píše se, že barva proužku má být stejně sytá jako proužek kontrolní. Já měla sytost tak 2/3 a ovulace byla (hned jsem otěhotněla). Takže za mne spokojenost.

super

Produkt nemá žádné parametry.

2zákazníci nedoporučují produkt

super

spolehlivost testů

• Méně barviva

Super cena

• vůbec nic
    • Falešně negativní test po dobu celého cyklu

Testovala jsem vždy podle těchto testů a bylo mi záhadou, že ovulaci jsem podle nich nikdy neměla. Zkusila jsem proto testy konkurenční značky a ty ukazovaly bezchybně. Tyto bych již nekoupila.

• Nefunguje

Mě nefungoval. Žadnou ovulaci neukazal a na UTZ u doktorky bylo pritom vse v poradku. Takze za me palec dolu, zbytecne se s testy nestresovat. (slovy gynekolozky)

• Funguje v pořádku